Cvičení

Plány

1. volba věkové kategorie
| 2| 3| 4| 5


vybrat uložený plán


Vítáme vás na www.fotbal-trenink.cz

Alexander Vencel ml. představil novou knihu s názvem "Tréner brankárov"

Sobota, 23 Listopad 2013 09:50

Trenér brankárov„Tréner brankárov“ - je názov novej knihy(spolu s DVD) bývalého reprezentačného brankára ČSFR a Slovenska Alexandra Vencela ml.  Kniha z dielne konzultanta a inštruktora FIFA pre vzdelávanie trénerov brankárov je v poradí piatou knižnou publikáciou, nadväzujúcou na predošlé štyri. „Filozofia sa nezmenila, no čas priniesol nové brankárske témy a kniha je odozvou na ne. Samozrejme, vychádzal som z overených poznatkov z predošlej práce,“ povedal na prezentácii autor diela Alexander Vencel ml.
 
   
 
 

Mesut Özil a patička

Pondělí, 18 Listopad 2013 10:02

Efektní, divácky vděčný a často též velmi efektivní způsob přihrávky, který velmi rád používal brazilský reprezentant Sokrates a nešetří jím ani Mesut Özil, německý reprezentant a v současné době hráč londýnského Arsenalu.
 
 
 
 

Videonávraty: Roztáhni to !!!

Středa, 13 Listopad 2013 07:32

K některým cvičením, která už na našich stránkách vyšla, se budeme vracet. Proč? Abychom je ukázali, jak naznačuje název, naživo a trenér i hráč si mohl udělat detailnější představu.

 

 

 

3Dtrénink: 1D véčko

Čtvrtek, 07 Listopad 2013 06:54

Jedno z posledních cvičení v prvním rozměru, kdy zapojujeme pouze dolní končetiny. Příště již zapojíme i horní končetiny a začneme naplňovat obsah našeho 3D fotbalového tréninku.

 

 

 

Etický kodex hráče a rodiče FK Dukla Praha

Neděle, 03 Listopad 2013 08:20

 Zaujalo nás. Zvláště po té, co jsme si mohli ověřit, že se tím na Dukle řídí.
 
 
 
 
 
 

Coerver® Coaching - 6 kroků k úspěchu ve fotbale: 6

Středa, 30 Říjen 2013 13:24

Gratulujeme, došli jste k poslednímu kroku. Opravdu doufáme, že jste si užili náš program. Nyní, poslední krok se nazývá skupinové hry. Zde si ukážeme hry malých forem, abychom Vám pomohli integrovat dovednosti, o kterých jsme se bavili v předchozích článcích. Tak si to zkontrolujte.
 
 
 
 

Strana 18 z 81

Získejte výhody a podpořte nás !

 
Copyright 2006-2010 by http://www.fotbal-trenink.cz