Cvičení

Plány

1. volba věkové kategorie
| 2| 3| 4| 5


vybrat uložený plán


Banner

Vítáme vás na www.fotbal-trenink.cz

Nelituji . . .

Úterý, 02 Únor 2010 13:31

Asistent trenéra národního týmu Luděk Klusáček, dříve než přijal nabídku stát se členem realizačního týmu naší reprezentace, působil v Saudské Arábii v týmu Al-Ahli v Dubaji. A právě jeho arabská mise je předmětem našeho rozhovoru.

 

 

Ještě jednou Inter Milán

Sobota, 30 Leden 2010 10:59

V dnešním příspěvku se vrátíme do Interu Milán. Před časem jsme tam zavítali ve článku Držte si klobouky, jedeme na Inter Milán. Nyní předkládáme pohled na tento velkoklub očima Radka Růžičky, trenéra U17 Viktorie Plzeň a trenéra a učitele na Sportovní a podnikatelské střední škole, který se zúčastnil stáže v italském klubu a měl možnost pozorovat tréninkový proces věkové kategorie U15.

 

Technika běhu a svalové dysbalance

Středa, 27 Leden 2010 08:42

Běh a chůze jsou nejčastějšími druhy pohybu ve většině sportovních odvětví. U fotbalu tomu není jinak. Jistě tedy bude vhodné dozvědět se o běhu něco více. Abychom mohli toto téma seriózně rozebrat, spojili jsme se s www.behej.com - portálem, který se zabývá výhradně tímto tématem.

 

6. Nepřítel strach? Zkuste se s ním skamarádit !

Neděle, 24 Leden 2010 12:36

Strach provází člověka od narození i od prvopočátku lidstva, vždyť se o něm píše i v bibli. Je to druh destruktivní emoce. Říká se o něm, že z něj všechny ostatní emoce vycházejí – například hněv. Může vás ochromit i plíživě pokazit perfektně nacvičený výkon. Zvládat strach je umění, ale není to nemožné. Marian Jelínek, trenér vedoucího celku naší hokejové Extraligy, vám poradí, jak na strach vyzrát.

 

Několik tipů jak běhat v zimě

Pondělí, 18 Leden 2010 06:54

Jednou z mnoha forem zimní přípravy je běh ve volném terénu. Jak na úrovni vrcholové, tak i na výkonnostní je potřeba myslet na aspekty, které mohou ovlivnit další,navazující přípravu.Nevhodné oblečení, místo i čas mohou vaši přípravu negativně ovlivnit. Proto Vám předkládám těchto několik tipů.

 

4. Zátěžové zóny - pokračování

Pátek, 15 Leden 2010 09:45

Co způsobuje bolest svalů po zátěži ? Laktát ? Je to jen pověra. Proč ? To se dozvíte v dalším díle Fyziologické poradny.

 

 

Strana 59 z 60

Získejte výhody a podpořte nás !

Placené služby - jak se stát čestným členem

Zaplacením členského příspěvku získáte výhody a podpoříte náš web.

 
Copyright 2006-2010 by http://www.fotbal-trenink.cz