Fotbal-trénink

Plánování tréninků

Pátek, 02 Duben 2010 12:39

Neplánování znamená plánování chyb. I když improvizace patří mezi potřebné dovednosti každého trenéra, kvalita tréninkové jednotky tím většinou trpí. Inspiraci vám přinášíme v tomto článku.

 

Jaký by měl být trenér mládeže?

Sobota, 09 Leden 2010 14:24

Referát Lubomíra Dobrého a Daniely Stackeové z FTVS UK v Praze se nás snaží na základě vědeckých studií přesvědčit o pozitivním přístupu k trénování a nevhodnosti přístupu "vyhrát za každou cenu". Dejme jim šanci!

 

 

Sparťanský pohled

Pátek, 04 Prosinec 2009 07:16

Hezký dobrý den, rád bych alespoň trošičku přispěl nějakou radou či námětem k tréninku těch nejmenších. Posledních 7 let jsem se věnoval trénování právě přípravek v AC Sparta Praha a získal jsem nějaký přehled a zkušenosti, které bych rád předal dál.

   

Micro soccer aneb pohled za velkou louži

Středa, 02 Prosinec 2009 15:31

V dnešním příspěvku se podíváme do Spojených států amerických, na jejich pohled na malé formy fotbalu a jejich zdůvodnění, proč tyto formy používají. Nutno dodat, že zcela zajisté neobjevili nic nového, podstata je v tom, že se těmito pravidly řídí.

 

Výzva všem návštěvníkům našeho webu !

Pondělí, 23 Listopad 2009 10:23

Na našich stránkách jste v poslední době zcela jistě zaznamenali několik příspěvků, které se věnují nejmladší kategorii – přípravkám. Jelikož se kolem těchto článků rozpoutala diskuze a byli jsme osloveni i z řad ostatních návštěvníků webu, rozhodli jsme se na naše stránky zařadit samostatnou rubriku – Fotbalové přípravky.

   
Copyright 2006-2010 by http://www.fotbal-trenink.cz