Cvičení

Plány

1. volba věkové kategorie
| 2| 3| 4| 5


vybrat uložený plán


Banner

Recenze

Futsalové míče Nike pro všechny hráče malé kopané!

Rádi bychom vám představili tři zajímavé míče na futsal neboli malou kopanou, které jsou určené pro všechny soutěže a hráče ve sportovních halách a tělocvičnách.

 

 

 

 


Futsalové míče se liší od klasických fotbalových balonů zejména ve velikosti – jsou menší, ve váze – jsou těžší, v efektu odrazu – mají snížený odskok. Futsalové míče mají obvykle výrazné barevné provedení pro lepší viditelnost v halách. I vy, kteří hrajete fotbal jen zájmově, byste si měli vybrat futsalový míč pro rekreační fotbal v tělocvičně.

 

 

Míč na futsal Nike Rolinho Menor je míč s výbornými parametry určený primárně pro malou kopanou, do sportovních hal a tělocvičen. Je ušitý klasicky z 32 panelů v oficiální velikosti vhodné pro futsal. Hra s tímto míčem je výborná hlavně díky vlastnostem, jako jsou snížený odskok a vyšší váha než u standardních fotbalových míčů.

 Futsalový míč Nike 5 Rolinho Menor  Futsalový míč Nike 5 Rolinho Menor
Futsalový míč Nike 5 Rolinho Meno v barevném provedení černá / volt Futsalový míč Nike 5 Rolinho Meno v barevném provedení pampeliškově žlutá / černá


Profesionální futsalový míč Nike Duravel
je ručně ušit z 32 panelů ze speciálního, jemně zrnitého polyuretanového materiálu pro výbornou povrchovou odolnost. Tento míč na malou kopanou má butylovou duši zaručující silný odraz a výbornou stabilitu tvaru míče. Jedinečný systém Geo Balance Technology zaručuje předvídatelné a stabilní chování míče při stlačení – kontaktu míče s nohou nebo hlavou.
 
 
 Futsalový míč Nike5 Duravel  Futsalový míč Nike5 Duravel
Futsalový míč Nike Duravel v barvě žlutá / purpurová Futsalový míč Nike Duravel v barvě bílá / černá / baltická modř


Futsalový kopačák do tělocvičny Nike Rolinho Club je ušit v oficiální velikosti pro hru v hale, konstrukci tvoří standardně 32 panelů. U tohoto míče je samozřejmostí kvalitní šité provedení, snížený odskok a vyšší váha pro lepší chování a předvídatelnost míče v tělocvičně. Futsalový balon má kontrastní designové provedení, zaručující jeho výbornou viditelnost a předvídatelnost dráhy letu.

 
 Futsalový míč Nike 5 Rolinho Club
Futsalový míč Nike Rolinho Club v barvě červená / černá / oranžová>>Futsalové míče Nike prohlížej zde<<
 

 

Copyright 2006-2010 by http://www.fotbal-trenink.cz