Cvičení

Plány

1. volba věkové kategorie
| 2| 3| 4| 5


vybrat uložený plán


Náměty, postřehy, komentáře

Dlouhodobé plánování

Neděle, 26 Září 2010 13:36

Prošel jsi výběrovým řízením klubu a máš v ruce smlouvu. Smlouvu na trénování prvního týmu, rezervy, dorostu, žáků či přípravky. A co dál. Vím, že jsou vedení klubů, co nevyžadují tréninkový plán od trenéra. Z různých důvodů. Neví co s ním, podceňují jej či zadní dvířka jak se vymanit ze zodpovědnosti, atd. Ty,  jako trenér, však vypracuj svůj plán dlouhodobý, střednědobý a krátkodobý a předlož jej vedení klubu.

 

Chceme to opravdu ?

Úterý, 04 Květen 2010 11:59

Proč není střídavý start umožněn i té nejmladší věkové kategorii - přípravkám ? Možná právě v této věkové kategorii by to mělo největší opodstatnění. Chceme opravdu podporavat naši mládež ?

 

Pokračujeme v aktuálním tématu . . .

Neděle, 11 Duben 2010 09:37

Článek Obhajoba systému rozvoje mládeže rozpoutal tolik potřebnou diskuzi nad danou problematikou. Reakce PeaDr. Luďka Procházky (se kterým jsme též nedávno přinesli rozhovor) na vybrané názory a komentáře našich čtenářů přinášíme pro přehlednost v tomto článku.

 

 

 

O fotbalových matkách a otcích.

Sobota, 20 Březen 2010 15:50

Dnes zamyšlení nad souvislostmi mezi sociálním prostředím, tedy vlivu společenského, rodinného i fotbalového prostředí na výchovu mladého fotbalisty. Další originální zamyšlení od dr. Votíka.

 

 

Systém žákovských fotbalových soutěží jako antikoncepce?

Čtvrtek, 11 Únor 2010 12:47

Toto zamyšlení provedl autor asi tak před rokem. Zdá se, že se již začaly ledy hýbat a od příští sezóny se můžeme dočkat velkých změn v systému žákovských soutěží a přípravek. Dříve než se těmito změnami budeme podrobně zabývat, zamysleme se společně s autorem nad současným stavem.

 

Jak přežít . . .

Pátek, 22 Leden 2010 16:08

Na úvod tohoto příspěvku citujeme:“Jediné co chci, asi ne všichni trenéři budou se mnou souhlasit, je, aby stejně jako žoldnéři pracovali tvrdě, zodpovědně, disciplinovaně , PROFESIONÁLNĚ. Aby byli věrní těm, co je platí.“ Více v článku Jana Hájka, českého trenéra působícího v Kostarice.

 

Strana 4 z 6

Copyright 2006-2010 by http://www.fotbal-trenink.cz