Cvičení

Plány

1. volba věkové kategorie
| 2| 3| 4| 5


vybrat uložený plán


Rychlé míče

Připravili jsme novou rubriku, kterou jsme nazvali Rychlé míče. Proč jsme zvolili takový název ? Chtěli jsme aby působil poutavě, trochu záhadně, a zárověň vyjadřoval obsah rubriky. Co je vlastně obsahem ? Krátké a rychlé praktické rady, které si může trenér či hráč rychle přečíst a okamžitě použít v praxi.

Lego

Neděle, 18 Červenec 2010 18:10

Opravdu ! Máme pro vás stavebnici průpravných cvičení zaměřených na vedení míče, obcházení soupeře, změny směru při vedení míče.

 

Co je s ním ?!

Čtvrtek, 15 Červenec 2010 06:42

Často slýchávám z úst rodičů i trenérů, že ten a ten hráč se v poslední době strašně zhoršil, není už co býval, ustrnul ve svém vývoji.

 

 

Práce s detaily

Úterý, 15 Červen 2010 09:34

Rychlost je z velké části daná geneticky, tedy dědičně a je těžko trénovatelná. Jenže to platí jen pro ryzí běžeckou rychlost. My vám ukážeme jak „urychlit“ kteréhokoliv hráče, bez ohledu na to, kolik má rychlých vláken ve svých svalech. Nevěříte ? Je to jednoduché a předložíme vám pro to i důkazy, které jsou neoddiskutovatelné. 

 

Jak odměnit hráče na konci sezóny ?

Středa, 09 Červen 2010 09:29

Odměňování je velmi častý způsob vnější motivace, zvláště u dětí. Využívá se v průběhu či na konci sezóny.

 

 

Oběma nohama . . .

Pátek, 28 Květen 2010 08:07

Umění ovládat míč oběma nohama je pro hráče vždycky velká výhoda. Tuto přednost hráč uplatní při každé herní činnosti zahrnující manipulaci s míčem dolními končetinami. Sem patří i přihrávka na krátkou vzdálenost a vedení míče.

 

Základy pozitivní konstruktivní zpětné vazby

Pátek, 07 Květen 2010 13:35

Zvláště při nácviku či seznamováním se s novou dovedností dochází k tomu, že se hráčům nedaří. I když se snažíme předkládat hráčům splnitelné a postupné cíle, nevyhneme se situacím, ať už při tréninkové jednotce nebo zápase, kdy hráč daný úkol nezvládá. Pak je třeba správně reagovat.

 

Strana 3 z 3

Copyright 2006-2010 by http://www.fotbal-trenink.cz