Cvičení

Plány

1. volba věkové kategorie
| 2| 3| 4| 5


vybrat uložený plán


Vítáme vás na www.fotbal-trenink.cz

Technika běhu a svalové dysbalance

Středa, 27 Leden 2010 08:42

Běh a chůze jsou nejčastějšími druhy pohybu ve většině sportovních odvětví. U fotbalu tomu není jinak. Jistě tedy bude vhodné dozvědět se o běhu něco více. Abychom mohli toto téma seriózně rozebrat, spojili jsme se s www.behej.com - portálem, který se zabývá výhradně tímto tématem.

 

6. Nepřítel strach? Zkuste se s ním skamarádit !

Neděle, 24 Leden 2010 12:36

Strach provází člověka od narození i od prvopočátku lidstva, vždyť se o něm píše i v bibli. Je to druh destruktivní emoce. Říká se o něm, že z něj všechny ostatní emoce vycházejí – například hněv. Může vás ochromit i plíživě pokazit perfektně nacvičený výkon. Zvládat strach je umění, ale není to nemožné. Marian Jelínek, trenér vedoucího celku naší hokejové Extraligy, vám poradí, jak na strach vyzrát.

 

Pohybové hry s lany a švihadly

Čtvrtek, 21 Leden 2010 07:47

Jistě nyní většina trenérů situuje tréninkové jednotky do hal a tělocvičen. Proto přinášíme inspiraci v podobě cvičení vhodných do takového prostředí. Určitě prospějí i fotbalistům.

 

Několik tipů jak běhat v zimě

Pondělí, 18 Leden 2010 06:54

Jednou z mnoha forem zimní přípravy je běh ve volném terénu. Jak na úrovni vrcholové, tak i na výkonnostní je potřeba myslet na aspekty, které mohou ovlivnit další,navazující přípravu.Nevhodné oblečení, místo i čas mohou vaši přípravu negativně ovlivnit. Proto Vám předkládám těchto několik tipů.

 

4. Zátěžové zóny - pokračování

Pátek, 15 Leden 2010 09:45

Co způsobuje bolest svalů po zátěži ? Laktát ? Je to jen pověra. Proč ? To se dozvíte v dalším díle Fyziologické poradny.

 

 

Pozdrav z Kanady.

Úterý, 12 Leden 2010 10:28

V Kanadě fotbal nepatří mezi nejpopulárnější sporty. Přesto má více registrovaných hráčů než hokej. Kvantita neznamená kvalitu. Kanada zatím nikdy nebyla na fotbalovém mistrovství světa. Chce to však změnit a proto byl připraven program pro výchovu fotbalové mládeže, jehož cílem je budoucí účast na MS. Více v článku Miroslava Nováka, který působí v Kanadě jako trenér i hráč.

 

 

Strana 80 z 81

Získejte výhody a podpořte nás !

 
Copyright 2006-2010 by http://www.fotbal-trenink.cz