Cvičení

Plány

1. volba věkové kategorie
| 2| 3| 4| 5


vybrat uložený plán


Vítáme vás na www.fotbal-trenink.cz

Informace členům FAČR ve věci plánovaných změn přestupního řádu

Úterý, 15 Prosinec 2015 13:20

Od příští sezóny by měl platit nový přestupní řád. FAČR k těmto plánovaným změnám vydalo na podzim níže uvedený článek. My jej přinášíme v nezměněné podobě jako motivaci k diskuzi nad těmito změnami. Navíc jsme na toto téma připravili novou anketu, kterou najdete vpravo dole na našich stránkách.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aspekty kondiční přípravy dětí a mládeže

Neděle, 06 Prosinec 2015 14:13

Příspěvek je zaměřen na plánování a realizaci kondiční přípravy dětí a mládeže. Chceme tak našim trenérům mládeže i široké odborné veřejnosti přinést možnost lepší orientace v této problematice a tím přispět k efektivnější sportovní přípravě, která budoucím profesionálním hráčům zajistí možnost plnohodnotné konkurenceschopnosti s největšími hvězdami světového fotbalu.
 
 
 
 
 
 
 
 

Když se řekne masáž ...

Čtvrtek, 26 Listopad 2015 13:21

Autoři výzkumných publikací se většinou soustředí na sledování více ukazatelů, převážně fyziologických na jedné straně a psychologických na straně druhé. Jelikož je mechanismus účinku masáže komplexní, je velmi složité účinky od sebe dělit, a to z důvodu jejich úzké vzájemné souvislosti.
 
 
 
 

Přepínání pozornosti 3

Pondělí, 14 Září 2015 12:12

 Závěrečný třetí díl seriálku nám přinese to, k čemu jsme směřovali celý seriál - cvičení na rozvoj ryze fotbalových dovedností ... v tomto případě kličky. 

 

 

 

Přepínání pozornosti 2

Pondělí, 07 Září 2015 06:45

 Pokračujeme dalšími cvičeními na stejné téma, abychom rozšířili zásobník cviků. Můžeme tak zajistit pestrost tréninkové jednotky a rovněž tak pracovat s obtížností. 

 

 

 

Přepínání pozornosti 1

Úterý, 01 Září 2015 06:41

 Na září jsme připravili videoseriál cvičení, která se hodí hlavně do průpravné části tréninkové jednotky. Většinu cvičení lze začít již v přípravkových kategoriích, přínosná jsou v přiměřeně obtížných variacích pro všechny věkové kategorie.

 

 

 

Strana 2 z 81

Získejte výhody a podpořte nás !

 
Copyright 2006-2010 by http://www.fotbal-trenink.cz