Cvičení

Plány

1. volba věkové kategorie
| 2| 3| 4| 5


vybrat uložený plán


Banner

Rady uživatelům

Placené služby - jak se stát čestným členem

Zaplacením členského příspěvku získáte výhody a podpoříte náš web.

 

Klubová sleva pro absolvování přípravného kurzu trenér fotbalu C licence

V rámci rozšiřování odborných znalostí přicházíme s novoroční  slevou na absolvování přípravného kurzu trenér fotbalu C licence, který slouží jako příprava pro oficiální školení ČMFS nebo pouze pro získání základních znalostí tréninkového procesu na úrovni okresních soutěží.

 

Tipovací soutěž

Na našich stránkách se snažíme poskytnou vše potřebné pro vedení kvalitního dlouhodobého tréninkového procesu. Fotbalisté jsou ale většinou též hraví lidé. Proto jsme se rozhodli poskytnou našim návštěvníkům též trochu napětí a zábavy.

 

Fotbalová burza práce

Používání je intuitivní a jednoduché, proto předkládáme jen stručný návod, jak používat tento modul. Pro většinu funkcí potřebujete být přihlášeni, tedy před tím zaregistrováni.

 

Placené služby

Mezi placené služby patří tisk cvičení a některá školení ve Fotbalové univerzitě. Zde uvádíme jakým způsobem lze tyto placené služby získat a též ceník služeb.
   

Platební podmínky

Některé naše služby nejsou zdarma. Zde uvádíme platební podmínky.

 

 

 

Animace, videa

Všechna cvičení i články jsou pro názornost doplňovány animacemi či videi. Na našich stránkách se můžete setkat se dvěma druhy formátů: gif a flash. Co potřebuje, aby se Vám všechny formáty zobrazily, uvádíme dále.

 
Copyright 2006-2010 by http://www.fotbal-trenink.cz