Cvičení

Plány

1. volba věkové kategorie
| 2| 3| 4| 5


vybrat uložený plán


Banner

Vítáme vás na www.fotbal-trenink.cz

Ivo Viktora to s mladými stále baví . . .

Pondělí, 10 Květen 2010 19:31

Mistr Evropy 1976 z Bělehradu a pětinásobný fotbalista roku stále aktivně pomáhá vychovávat nové brankáře. V našem rozhovoru se zamýšlí nejen nad problematikou brankářského tréninku. Dozvíte se též, zda se za jeho aktivní činnosti uplácelo i jeho názor na současný stav našeho fotbalu.  

 

 

Základy pozitivní konstruktivní zpětné vazby

Pátek, 07 Květen 2010 13:35

Zvláště při nácviku či seznamováním se s novou dovedností dochází k tomu, že se hráčům nedaří. I když se snažíme předkládat hráčům splnitelné a postupné cíle, nevyhneme se situacím, ať už při tréninkové jednotce nebo zápase, kdy hráč daný úkol nezvládá. Pak je třeba správně reagovat.

 

Chceme to opravdu ?

Úterý, 04 Květen 2010 11:59

Proč není střídavý start umožněn i té nejmladší věkové kategorii - přípravkám ? Možná právě v této věkové kategorii by to mělo největší opodstatnění. Chceme opravdu podporavat naši mládež ?

 

Oblíbená cvičení - nová funkce !!!

Sobota, 01 Květen 2010 07:32

Na základě požadavků Vás uživatelů jsme zavedli novou funkci, kterou Vám chceme zase o trochu zpříjemnit "pobyt" na našich stránkách.

 

 

Budování týmu - co je to tým ?

Čtvrtek, 29 Duben 2010 21:30

Druhým dílem na téma "teambuilding - budování týmu" se již více přiblížíme praktickým věcem a malinko nahlédneme i do kuchyně světoznámého brazilského trenéra Carlose Parreiry.

 

 

Warming-up IV

Pondělí, 26 Duben 2010 21:22

Warming-up je v anglické literatuře označení pro část, kterou tréninková jednotka začíná. Vybíráme několik dalších cvičení z warm-up zásobníku fotbalové akademie FC Chelsea, jehož autorem je Michael Beale. Hlavním tématem uváděných cvičení je těsné obsazování soupeře.

 

Strana 74 z 81

Získejte výhody a podpořte nás !

Placené služby - jak se stát čestným členem

Zaplacením členského příspěvku získáte výhody a podpoříte náš web.

 
Copyright 2006-2010 by http://www.fotbal-trenink.cz