Cvičení

Plány

1. volba věkové kategorie
| 2| 3| 4| 5


vybrat uložený plán


Vítáme vás na www.fotbal-trenink.cz

Obhajoba systému rozvoje mládeže

Pondělí, 08 Březen 2010 05:26

Článek dr. Votíka Systém žákovských fotbalových soutěží jako antikoncepce? vyvoval čilou diskuzi. Oddělení vzdělávání trenérů ČMFS nyní přichází s návrhem změn v dětských a mládežnických kategoriích. Tento návrh, který je též dostupný na stránkách ČMFS, si můžete přečíst i u nás a pokračovat v diskuzi. Úvodní slovo nám poskytnul Antotín Plachý.

 

 

9. Fotbalové jaro začalo

Sobota, 06 Březen 2010 09:49

V devátém díle Manažerského okénka se autor zamýšlí nad aktuálním děním v našem fotbale.

 

 

April Heindrichs již nedělá jen fotbal.

Úterý, 23 Únor 2010 14:26

Stala se mistryní světa jako hráčka i jako trenérka. Jejích zkušeností využívají v USA nejen fotbalisti. Čím se teď tato živoucí legenda světového ženského fotbalu zabývá? Proč je na rozdíl od mužského amerického fotbalu ten ženský tak úspěšný ? To všechno se dozvíte v našem exkluzivním rozhovoru.

 

 

8. Specifika tréninku dívek a žen

Neděle, 28 Únor 2010 16:03

Zajímavé čtení pro obě strany - mužskou i ženskou část fotbalové populace. Jitka Klimková pokračuje v seriálu na téma specifika ženského fotbalu.

 

 

7. Abeceda krizových situací

Sobota, 20 Únor 2010 12:43

V dnešním díle se zaměřím na to, jak přistupovat ke krizovým situacím. Jde o způsob, který funguje hlavně u mladších hráčů a dětí, ale klidně ho můžete vyzkoušet, i když do těchto kategorií již nepatříte. Budu sice uvádět hokejové příklady, ale opět připomínám: Je možné je aplikovat na většinu lidských činností. Marian Jelínek, trenér plzeňských hokejových indiánů pokračuje v seriálu.

 

Warming-up

Středa, 17 Únor 2010 07:11

Warming-up je v anglické literatuře označení pro část, kterou tréninková jednotka začíná. Vybíráme několik cvičení z warm-up zásobníku fotbalové akademie FC Chelsea, jehož autorem je Michael Beale.

 

Strana 78 z 81

Získejte výhody a podpořte nás !

 
Copyright 2006-2010 by http://www.fotbal-trenink.cz