Cvičení

Plány

1. volba věkové kategorie
| 2| 3| 4| 5


vybrat uložený plán


Banner

Vítáme vás na www.fotbal-trenink.cz

April Heindrichs již nedělá jen fotbal.

Úterý, 23 Únor 2010 14:26

Stala se mistryní světa jako hráčka i jako trenérka. Jejích zkušeností využívají v USA nejen fotbalisti. Čím se teď tato živoucí legenda světového ženského fotbalu zabývá? Proč je na rozdíl od mužského amerického fotbalu ten ženský tak úspěšný ? To všechno se dozvíte v našem exkluzivním rozhovoru.

 

 

8. Specifika tréninku dívek a žen

Neděle, 28 Únor 2010 16:03

Zajímavé čtení pro obě strany - mužskou i ženskou část fotbalové populace. Jitka Klimková pokračuje v seriálu na téma specifika ženského fotbalu.

 

 

7. Abeceda krizových situací

Sobota, 20 Únor 2010 12:43

V dnešním díle se zaměřím na to, jak přistupovat ke krizovým situacím. Jde o způsob, který funguje hlavně u mladších hráčů a dětí, ale klidně ho můžete vyzkoušet, i když do těchto kategorií již nepatříte. Budu sice uvádět hokejové příklady, ale opět připomínám: Je možné je aplikovat na většinu lidských činností. Marian Jelínek, trenér plzeňských hokejových indiánů pokračuje v seriálu.

 

Warming-up

Středa, 17 Únor 2010 07:11

Warming-up je v anglické literatuře označení pro část, kterou tréninková jednotka začíná. Vybíráme několik cvičení z warm-up zásobníku fotbalové akademie FC Chelsea, jehož autorem je Michael Beale.

 

Čtěte s námi . . .

Neděle, 14 Únor 2010 13:19

Podařilo se nám navázat spolupráci s knižním portálem www.portal.cz. Můžeme vás tak informovat o literatuře, která vychází a je dostupná na uvedené adrese. Samozřejmě vybíráme knihy, které mohou být svým obsahem prospěšné nám fotbalistům. Se stručným obsahem prvních třech knih se můžete seznámit v tomto článku.

 

Systém žákovských fotbalových soutěží jako antikoncepce?

Čtvrtek, 11 Únor 2010 12:47

Toto zamyšlení provedl autor asi tak před rokem. Zdá se, že se již začaly ledy hýbat a od příští sezóny se můžeme dočkat velkých změn v systému žákovských soutěží a přípravek. Dříve než se těmito změnami budeme podrobně zabývat, zamysleme se společně s autorem nad současným stavem.

 

Strana 78 z 81

Získejte výhody a podpořte nás !

Placené služby - jak se stát čestným členem

Zaplacením členského příspěvku získáte výhody a podpoříte náš web.

 
Copyright 2006-2010 by http://www.fotbal-trenink.cz