Cvičení

Plány

1. volba věkové kategorie
| 2| 3| 4| 5


vybrat uložený plán


Banner

Vítáme vás na www.fotbal-trenink.cz

Warming-up III

Čtvrtek, 08 Duben 2010 17:08

Warming-up je v anglické literatuře označení pro část, kterou tréninková jednotka začíná. Vybíráme několik dalších cvičení z warm-up zásobníku fotbalové akademie FC Chelsea, jehož autorem je Michael Beale.

 

Kostarický fotbal je stále ještě v plenkách.

Pondělí, 05 Duben 2010 10:26

Pohled na problémy kostarického fotbalu Jana Hájka, českého trenéra působícího v této exotické zemi. Výstižně popsaná problematika dospělého i mládežnického fotbalu. Najdete nějaké paralely s českým fotbalem ?

 

Plánování tréninků

Pátek, 02 Duben 2010 12:39

Neplánování znamená plánování chyb. I když improvizace patří mezi potřebné dovednosti každého trenéra, kvalita tréninkové jednotky tím většinou trpí. Inspiraci vám přinášíme v tomto článku.

 

Brankářská škola Jiřího Krbečka

Středa, 31 Březen 2010 07:32

Speciální brankářské tréninky pro všechny děti bez omezení věku a klubové příslušnosti. Bývalý špičkový brankář i zkušený trenér se rozhodl zaplnit mezeru v Plzeňském kraji a rozjíždí brankářskou fotbalovou školu. Držíme mu palce !

 

 

9. Významná role trenéra ženského fotbalu

Pondělí, 29 Březen 2010 01:05

Další díl seriálu na téma specifika ženského fotbalu Jitky Klimkové má celkem jasný název. Přečtěme si jej všichni, bez ohledu na pohlaví.

 

 

Budování týmu - úvod

Pátek, 26 Březen 2010 20:29

Seriály se to všude jenom hemží. I my jsme propadli této mánii a připravili další seriál. Neberme jej však na lehkou váhu a nepřistupujme k němu jen jako k pouhému večernímu odreagování. Budování týmu a chápání tohoto procesu v širších souvislostech je ve fotbalu, stejně jako v každém kolektivním sportu, důležitou součástí tréninkového procesu.

 

Strana 76 z 81

Získejte výhody a podpořte nás !

Placené služby - jak se stát čestným členem

Zaplacením členského příspěvku získáte výhody a podpoříte náš web.

 
Copyright 2006-2010 by http://www.fotbal-trenink.cz