Cvičení

Plány

1. volba věkové kategorie
| 2| 3| 4| 5


vybrat uložený plán


Vítáme vás na www.fotbal-trenink.cz

Dynamický vs. statický strečink.

Středa, 14 Duben 2010 08:59

Dynamický strečink není žádnou velkou novinkou. Objevil se před více než 10 lety. Přesto ještě nezapustil kořeny na všech fotbalových trávnících. Rozhodli jsme se tedy otevřít toto téma a společně s Janem Kameníkem jsme připravili jakýsi úvod do této problematiky.

 

Pokračujeme v aktuálním tématu . . .

Neděle, 11 Duben 2010 09:37

Článek Obhajoba systému rozvoje mládeže rozpoutal tolik potřebnou diskuzi nad danou problematikou. Reakce PeaDr. Luďka Procházky (se kterým jsme též nedávno přinesli rozhovor) na vybrané názory a komentáře našich čtenářů přinášíme pro přehlednost v tomto článku.

 

 

 

Warming-up III

Čtvrtek, 08 Duben 2010 17:08

Warming-up je v anglické literatuře označení pro část, kterou tréninková jednotka začíná. Vybíráme několik dalších cvičení z warm-up zásobníku fotbalové akademie FC Chelsea, jehož autorem je Michael Beale.

 

Kostarický fotbal je stále ještě v plenkách.

Pondělí, 05 Duben 2010 10:26

Pohled na problémy kostarického fotbalu Jana Hájka, českého trenéra působícího v této exotické zemi. Výstižně popsaná problematika dospělého i mládežnického fotbalu. Najdete nějaké paralely s českým fotbalem ?

 

Plánování tréninků

Pátek, 02 Duben 2010 12:39

Neplánování znamená plánování chyb. I když improvizace patří mezi potřebné dovednosti každého trenéra, kvalita tréninkové jednotky tím většinou trpí. Inspiraci vám přinášíme v tomto článku.

 

Brankářská škola Jiřího Krbečka

Středa, 31 Březen 2010 07:32

Speciální brankářské tréninky pro všechny děti bez omezení věku a klubové příslušnosti. Bývalý špičkový brankář i zkušený trenér se rozhodl zaplnit mezeru v Plzeňském kraji a rozjíždí brankářskou fotbalovou školu. Držíme mu palce !

 

 

Strana 76 z 81

Získejte výhody a podpořte nás !

 
Copyright 2006-2010 by http://www.fotbal-trenink.cz