Cvičení

Plány

1. volba věkové kategorie
| 2| 3| 4| 5


vybrat uložený plán


Banner

Vítáme vás na www.fotbal-trenink.cz

Pohybové hry s lany a švihadly

Čtvrtek, 21 Leden 2010 07:47

Jistě nyní většina trenérů situuje tréninkové jednotky do hal a tělocvičen. Proto přinášíme inspiraci v podobě cvičení vhodných do takového prostředí. Určitě prospějí i fotbalistům.

 

Několik tipů jak běhat v zimě

Pondělí, 18 Leden 2010 06:54

Jednou z mnoha forem zimní přípravy je běh ve volném terénu. Jak na úrovni vrcholové, tak i na výkonnostní je potřeba myslet na aspekty, které mohou ovlivnit další,navazující přípravu.Nevhodné oblečení, místo i čas mohou vaši přípravu negativně ovlivnit. Proto Vám předkládám těchto několik tipů.

 

4. Zátěžové zóny - pokračování

Pátek, 15 Leden 2010 09:45

Co způsobuje bolest svalů po zátěži ? Laktát ? Je to jen pověra. Proč ? To se dozvíte v dalším díle Fyziologické poradny.

 

 

Pozdrav z Kanady.

Úterý, 12 Leden 2010 10:28

V Kanadě fotbal nepatří mezi nejpopulárnější sporty. Přesto má více registrovaných hráčů než hokej. Kvantita neznamená kvalitu. Kanada zatím nikdy nebyla na fotbalovém mistrovství světa. Chce to však změnit a proto byl připraven program pro výchovu fotbalové mládeže, jehož cílem je budoucí účast na MS. Více v článku Miroslava Nováka, který působí v Kanadě jako trenér i hráč.

 

 

Jaký by měl být trenér mládeže?

Sobota, 09 Leden 2010 14:24

Referát Lubomíra Dobrého a Daniely Stackeové z FTVS UK v Praze se nás snaží na základě vědeckých studií přesvědčit o pozitivním přístupu k trénování a nevhodnosti přístupu "vyhrát za každou cenu". Dejme jim šanci!

 

 

Časopis - další služba pro naše čestné členy !

Středa, 06 Leden 2010 08:48

Pro naše čestné členy jsme připravili další službu. Každé 2 měsíce vybereme nejzajímavější, nejčtenější, nejhodnotnější příspěvky za uvedené časové období a vydáme je v podobě jakéhosi věstníku či časopisu. První vydání přinášíme v tomto článku a může si jej stáhnout každý návštěvník našeho webu.

 

 

Strana 80 z 81

Získejte výhody a podpořte nás !

Placené služby - jak se stát čestným členem

Zaplacením členského příspěvku získáte výhody a podpoříte náš web.

 
Copyright 2006-2010 by http://www.fotbal-trenink.cz