Cvičení

Plány

1. volba věkové kategorie
| 2| 3| 4| 5


vybrat uložený plán


Vítáme vás na www.fotbal-trenink.cz

Budování týmu - co je to tým ?

Čtvrtek, 29 Duben 2010 21:30

Druhým dílem na téma "teambuilding - budování týmu" se již více přiblížíme praktickým věcem a malinko nahlédneme i do kuchyně světoznámého brazilského trenéra Carlose Parreiry.

 

 

Warming-up IV

Pondělí, 26 Duben 2010 21:22

Warming-up je v anglické literatuře označení pro část, kterou tréninková jednotka začíná. Vybíráme několik dalších cvičení z warm-up zásobníku fotbalové akademie FC Chelsea, jehož autorem je Michael Beale. Hlavním tématem uváděných cvičení je těsné obsazování soupeře.

 

1. O nefyziologických silách - úvod

Pátek, 23 Duben 2010 22:17

Po velice úspěšném seriálu o psychické přípravě sportovců Mariana Jelínka vám postupně předložíme pracovní verzi jeho připravované knihy. Díky vstřícnosti tohoto uznávaného odborníka máte možnost nahlédnout na sportovní výkon z doposud neobvyklého úhlu pohledu – středem pozornosti bude mysl sportovce.

 

 

BOSU® pro fotbalisty

Úterý, 20 Duben 2010 11:31

Poslední díly: Speciální cviky s míčem III a Kompenzační cvičení. Níže je seznam dílů celého seriálu.

 

 

 

Setkání s Dagmar Damkovou

Sobota, 17 Duben 2010 11:39

Mezinárodně uznávaná špičková rozhodčí, která řídila finálový zápas olympijského turnaje v Pekingu i finále posledního ME ve Finsku, se snaží přispět svými zkušenostmi k rozvoji českého ženského fotbalu. Ve funkci předsedy Komise fotbalu žen ČMFS hledá Dagmar Damková cesty, jak povznést náš ženský fotbal. Rozhodně nejde o nějaké přešlapování na místě. Problémy dokáže rozkrýt, jednoduše pojmenovat a řešit.

 

 

Rozšířené tisky tréninkových plánů

 

 

Strana 75 z 81

Získejte výhody a podpořte nás !

 
Copyright 2006-2010 by http://www.fotbal-trenink.cz