Cvičení

Plány

1. volba věkové kategorie
| 2| 3| 4| 5


vybrat uložený plán


Banner

Vítáme vás na www.fotbal-trenink.cz

BOSU® pro fotbalisty

Pondělí, 08 Únor 2010 13:11

Pokračujeme v metodické řadě dalšími díly: Speciální cviky bez míče - hra tělemSpeciální cviky bez míče - běh. Zvláště v probíhajícím zimním přípravném období mohou tyto cviky najít uplatnění. Níže je seznam všech zatím zpřístupěných dílů.

 

Pohybové hry s lavičkami a švédskými bednami

Pátek, 05 Únor 2010 08:47

Další pohybové hry do tělocvičny. Tentokrát využijeme švédské bedny a lavičky. Tyto aktivity jsou orientovány na obratnost, rychlost a výbušnou sílu dolních končetin. Důležitým prvkem je spolupráce dvojic nebo týmů. Činnosti je možné obměňovat a přizpůsobit věku hráčů.

 

Nelituji . . .

Úterý, 02 Únor 2010 13:31

Asistent trenéra národního týmu Luděk Klusáček, dříve než přijal nabídku stát se členem realizačního týmu naší reprezentace, působil v Saudské Arábii v týmu Al-Ahli v Dubaji. A právě jeho arabská mise je předmětem našeho rozhovoru.

 

 

Ještě jednou Inter Milán

Sobota, 30 Leden 2010 10:59

V dnešním příspěvku se vrátíme do Interu Milán. Před časem jsme tam zavítali ve článku Držte si klobouky, jedeme na Inter Milán. Nyní předkládáme pohled na tento velkoklub očima Radka Růžičky, trenéra U17 Viktorie Plzeň a trenéra a učitele na Sportovní a podnikatelské střední škole, který se zúčastnil stáže v italském klubu a měl možnost pozorovat tréninkový proces věkové kategorie U15.

 

Technika běhu a svalové dysbalance

Středa, 27 Leden 2010 08:42

Běh a chůze jsou nejčastějšími druhy pohybu ve většině sportovních odvětví. U fotbalu tomu není jinak. Jistě tedy bude vhodné dozvědět se o běhu něco více. Abychom mohli toto téma seriózně rozebrat, spojili jsme se s www.behej.com - portálem, který se zabývá výhradně tímto tématem.

 

6. Nepřítel strach? Zkuste se s ním skamarádit !

Neděle, 24 Leden 2010 12:36

Strach provází člověka od narození i od prvopočátku lidstva, vždyť se o něm píše i v bibli. Je to druh destruktivní emoce. Říká se o něm, že z něj všechny ostatní emoce vycházejí – například hněv. Může vás ochromit i plíživě pokazit perfektně nacvičený výkon. Zvládat strach je umění, ale není to nemožné. Marian Jelínek, trenér vedoucího celku naší hokejové Extraligy, vám poradí, jak na strach vyzrát.

 

Strana 79 z 81

Získejte výhody a podpořte nás !

Placené služby - jak se stát čestným členem

Zaplacením členského příspěvku získáte výhody a podpoříte náš web.

 
Copyright 2006-2010 by http://www.fotbal-trenink.cz