Cvičení

Plány

1. volba věkové kategorie
| 2| 3| 4| 5


vybrat uložený plán


Vítáme vás na www.fotbal-trenink.cz

Čtěte s námi . . .

Neděle, 14 Únor 2010 13:19

Podařilo se nám navázat spolupráci s knižním portálem www.portal.cz. Můžeme vás tak informovat o literatuře, která vychází a je dostupná na uvedené adrese. Samozřejmě vybíráme knihy, které mohou být svým obsahem prospěšné nám fotbalistům. Se stručným obsahem prvních třech knih se můžete seznámit v tomto článku.

 

Systém žákovských fotbalových soutěží jako antikoncepce?

Čtvrtek, 11 Únor 2010 12:47

Toto zamyšlení provedl autor asi tak před rokem. Zdá se, že se již začaly ledy hýbat a od příští sezóny se můžeme dočkat velkých změn v systému žákovských soutěží a přípravek. Dříve než se těmito změnami budeme podrobně zabývat, zamysleme se společně s autorem nad současným stavem.

 

BOSU® pro fotbalisty

Pondělí, 08 Únor 2010 13:11

Pokračujeme v metodické řadě dalšími díly: Speciální cviky bez míče - hra tělemSpeciální cviky bez míče - běh. Zvláště v probíhajícím zimním přípravném období mohou tyto cviky najít uplatnění. Níže je seznam všech zatím zpřístupěných dílů.

 

Pohybové hry s lavičkami a švédskými bednami

Pátek, 05 Únor 2010 08:47

Další pohybové hry do tělocvičny. Tentokrát využijeme švédské bedny a lavičky. Tyto aktivity jsou orientovány na obratnost, rychlost a výbušnou sílu dolních končetin. Důležitým prvkem je spolupráce dvojic nebo týmů. Činnosti je možné obměňovat a přizpůsobit věku hráčů.

 

Nelituji . . .

Úterý, 02 Únor 2010 13:31

Asistent trenéra národního týmu Luděk Klusáček, dříve než přijal nabídku stát se členem realizačního týmu naší reprezentace, působil v Saudské Arábii v týmu Al-Ahli v Dubaji. A právě jeho arabská mise je předmětem našeho rozhovoru.

 

 

Ještě jednou Inter Milán

Sobota, 30 Leden 2010 10:59

V dnešním příspěvku se vrátíme do Interu Milán. Před časem jsme tam zavítali ve článku Držte si klobouky, jedeme na Inter Milán. Nyní předkládáme pohled na tento velkoklub očima Radka Růžičky, trenéra U17 Viktorie Plzeň a trenéra a učitele na Sportovní a podnikatelské střední škole, který se zúčastnil stáže v italském klubu a měl možnost pozorovat tréninkový proces věkové kategorie U15.

 

Strana 79 z 81

Získejte výhody a podpořte nás !

 
Copyright 2006-2010 by http://www.fotbal-trenink.cz